• Satış: +90 532 794 00 67

Batur Emlak Gayrimenkul

Hakkımızda

  • PDF

Batur Emlak Gayrimenkul, inşaat sektöründe  emlak alım satım, arsa alım satım, müteahitlik, tadilat ve onarım hizmetleri vermektedir.

Müşterilerine kusursuz hizmet vermeye çalışan firmamız, tadilat gerektiren evleri alıp gerekli bakım onarım dekorasyon işlemlerini gerçekleştirdikten sonra satmaktadır. Dekorasyon için güncel teknoloji ve trendi yakından izlemektedir. Batur Emlak Gayrimenkul olarak, Türkiye pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyen firmamız, aynı sektörden yada farklı sektörlerden bir çok firma ile kurumsal düzeyde iş birliktelikleri yapmaktadır.

Batur Emlak Gayrimenkul, dinamik kadrosu ve yeniliklere uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile müşterilerinin karşılaştığı sorunlarına anında müdahale eden firma olarak bilinmektedir. Firmamız, satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası sağladığı destek ile müşterileri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

“Kaliteli hizmet, mutlu müşteri” vizyonu ile hareket eden firmamız, “müşterilerimizle uzun yıllar birlikte” sloganını kendine ilke edinmiştir.

Hakkımızda

Batur Emlak Gayrimenkul, inşaat sektöründe  emlak alım satım, arsa alım satım, müteahitlik, tadilat ve onarım hizmetleri vermektedir.

Müşterilerine kusursuz hizmet vermeye çalışan firmamız, tadilat gerektiren evleri alıp gerekli bakım...

Devamını oku

Hızlı İletişim

  • Adres: Istanbul / Turkiye
  • Tel: +90(532) 794 00 67
  • Email: info@baturemlakgayrimenkul.com
You are here